Follow Us
Also Visit
Macias30Hyde avatar

Macias30Hyde

Location Hong Kong flag Hong Kong
Age: 59 years old
Joined Jul 12, 2018
(1 week ago)
Last Seen Jul 13, 2018
(1 week ago)
Favorited 0 fonts
Rated 0 fonts
Commented 0 times
Tagged 0 times
Downloads 0 fonts
Points 0

Gustach się nie dyskutuje, to prawda, co nie świadczy, że nie mogę wyrażać swojej opinii na temat czegoś. Wówczas było raczej drugie oblicze VIVY, gdyż wtedy był wielki popyt na Rap i Hip Hop, ów gatunek muzyki również swego czasu dosadnie wypełniał ramówkę MTV Polska oraz Radia Eska, gdzie tam muzyka hip-hop od 2002 do połówki 2004 była emitowana od momentu 23: 00 do 6: 00.

Analizując zapowiedzi płytowe w grudniu 2015 roku, można było bez żadnego wyjaśnienia obstawiać, że ci, którzy tworzą obecnie trzon rodzimych rymów i bitów wypuszczą jeśli nie niesłychanie dobre, to przynajmniej solidne albumy. Gawron___m napisał: Ze sprzetu ktory wymieniles juz mozesz licytowac tego Audiolaba-zajebiscie przejrzysty i ogolnie super, a w UK pewnie za śmieszne pieniądze chodzi.

D. W.: Fajne jest wówczas, że polski hip-hop w tej części Europy emituje na sąsiadów. Przede wszystkim jest jednym z niewielu, który teraz tworzy psycho/horrorcore rap i robi wówczas naprawdę dobrze. http://www.rapeden.net Imitacja Jimna jak Bóg stworzył Rap Mona „Po pierwsze, dodam odrobinę wzrostu temu dziecku, siłę mężczyzny, ciepło, dodam również Moc Zniszczenia!

Hip- hop nie zaakceptować jest już tylko fenomenem socjologicznym, jest również rodzajem muzycznym. Całość odbędzie się po Hotelu Forum w Krakowie, w którym znajdują się więcej niż jeden kluby. Przesyt, ale nie tyle przesyt hip - hopu jedynie hip - hopolo, pod którym się nie zawieramy.

Wykorzystałeś własna miesięczną pulę 10 wpisów z FORUM dostępnych nieodpłatnie w naszym serwisie. Zakładając, że rap wydaje się nierozerwalnie złączony ze Stanami Zjednoczonymi przyjmuje się niejako, że wykonywanie tej muzy poza granicami Ameryki wydaje się w zasadzie wykorzystywaniem jak i również kopiowaniem wzorców ustalanych gdzie indziej.

Wówczas było raczej drugie oblicze VIVY, gdyż wtedy był wielki popyt na Rap i Hip Hop, tenże gatunek muzyki również swego czasu dosadnie wypełniał ramówkę MTV Polska oraz Radia Eska, gdzie tam muzyka hip-hop od 2002 do połowy 2004 była emitowana od 23: 00 do sześć: 00.

Przeglądając zapowiedzi płytowe w grudniu 2015 roku, można stało się bez żadnego wyjaśnienia obstawiać, że tobie, którzy tworzą obecnie trzon rodzimych rymów i bitów wypuszczą jeśli nie bardzo dobre, to przynajmniej dobre albumy. Gawron___m napisał: Ze sprzetu ktory wymieniles juz mozesz licytowac tego Audiolaba-zajebiscie przejrzysty i ogolnie super, a w UK pewnie za śmieszne pieniądze chodzi.

Trzyma „Pocket Monster Ball” (lub jak kto decyzji Poké Ball) na swoim łóżku, który otrzymał dzięki fansign”. Dla młodzieży pogubionej nawracającej się polecam rap chrześcijański, gdyż młodzież swobodniej trafi przez niego do Jezusa. Reno rozpierdalator, luźne flow oraz bystre i proste teksty plus czasem dwojakie spoko.
http://www.rapeden.net
Recent Activity
Not much activity lately ...